Náš příběh


Náš příběh začíná dne 26.06.1995 kdy spustila provoz malá rodinná firma, která se snaží specializovat na výrobu knedlíků. Na začátku vyrábíme knedlíčky v pronajatých prostorách, které ale postupem času a prostoru ve výrobě nestačily. Firma zakupuje vlastní provozovnu, která ale zdaleka nevyhovuje dnešním požadavkům a proto prochází nákladnou rekonstrukcí. V roce 2000 jsme založili firmu HaKne, spol. s r. o. pod registrovanou ochranou známkou Hausknechtův knedlík 

Kvalita našich výrobků je dána tím, že se snažíme vyrábět kvalitní výrobky z tradičních receptur, u kterých používáme kvalitní suroviny. Těsta jsou zpracovávána pod denním dohledem a plněna pouze kusovým ovocem, nikoliv směsí nebo džemem. Další naší předností jsou knedlíky vařené ve vodě. Víme, že kvalita nabízených služeb není pouze v nabízených produktech a proto Vám nabízíme maximální vstřícnost v oblasti logistiky a seriózního jednání.

Nyní se Hausknechtova knedlíkárna zabývá výrobou z několik druhů těst s neustálým rozvojem pro Vaše mlsné jazýčky Vážíme si Vás!