Napište nám...

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Dotazy

Antonín

(Antonín, 14. 5. 2019 8:21)

Dobrý den,kde je prosím možno v Olomouci zakoupit Vaše produkty ,děkuji.

Odpovědět

Re: Antonín

(Tým Hausknechtův knedlík, 14. 5. 2019 8:27)

Dobrý den. Naše výrobky můžete zakoupit například v nákupním centru Horní Lán-Terno, Senimo, Kaufland, nebo si knedlíčky můžete objednat přímo u nás! S pozdravem Hausknechtův knedlík

Odpovědět

Zajem o odber celozrnnych knedliku

(Milan Marinčák, 24. 11. 2018 13:53)

dobry den. meli by jsme zajem odeberat od Vas celozrnne knedliky. Sidlo mame v Praze-Kolovraty. Bylo by nas mozne zaradit do rozvozove trasy, pripadne nam knedliky posilat postou-kuryrem (takto nam z moravy posilaa sve celozrnne vyrobky jedna pani).
Tel.: 
Mail: info@zdravejidloricany.cz

Dobry den, kde Vase knedliky mohu koupit ve Zline? Kaufland?
Dekuji

Odpovědět

Re: Kde koupit

(Tým Hausknechtův knedlík, 22. 10. 2018 9:02)

Dobrý den. Naše knedlíky můžete zakoupit ve Zlíně v prodejnách Kaufland, Jednota Januštice,Kůty, Obchod z dědiny, prodejna Letná, potraviny Milka atd. S pozdravem tým Hausknechtův knedlík

Dobrý den. V kterém obchodě v Hulíne máte stálou nabídku ovocných knedlíků? Děkuji

Odpovědět

Re: ovocné knedlíky

(Tým Hausknechtův knedlík, 26. 2. 2018 10:21)

Dobrý den. Naše ovocné knedlíky můžete v Hulíně zakoupit v konzumu Zlámal, Jednota Celnice, Luko či přímo u nás. S pozdravem Tým Hausknechtův knedlík

Odpovědět

(Domov pro seniory Efata Zlín- Malenovice, 20. 2. 2018 14:07)

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda vozíte knedlíky. Měli bychom zájem o celozrnné, ale odběr je malý, tudíž by se nevyplatilo vozit zvlášť pro nás.
Děkuji
Roman Mašlík
zástupce ředitelky Domova pro seniory Efata
Tyršova 1108
Zlín - Malenovice
mob. 

Dobrý den.
Před časem jsem vás pochválil, že do svých knedlíků nedáváte živočišné produkty (na etiketě jste je aspoň neuváděli), nyní však po delší době čtu složení a znechucen vidím, že do toho taky patláte mléko a vajíčka! Chuťově se nic nezměnilo, takže mám vážné podezření, že jste tak činili i před tím, to znamená, že jste podváděli zakazníky! Tak jak to tedy je? S okamžitou platností přestávám vaše výrobky kupovat a jsem nucen před vámi varovat na FB i ostatní vegany!

Odpovědět

Re: Zklamání

(J.Mikel, 28. 10. 2017 14:07)

Dobrý den,pane Mikel velmi nás mrzí Vaše znechucení,ale vzhledem k požadavkům našich zákazníků jsme začali do knedlíků opravdu přidávat mléko .Pokud budete mít požadavek Vy a ostatní vegani na knedlík bez těchto produktů,stačí nám zavolat a objednat si tyto výrobky-velmi rádi Vám vyhovíme.
Hausknechtová Alena


Dobrý den,
chtěla bych vás velice pochválit za kynuté knedlíky s meruňkami (datum spotřeby 19.8.2016). Pokud kupuji knedlík, tak z 99% od vás, ale tentokrát jsem byla velmi příjemně překvapena množstvím ovoce (obrovské meruňky).
Přeji celému kolektivu hodně úspěchů ve vaší další kvalitní práci.
G. Pospíšilová, Holešov  

Dobrý den,
chci se zeptat zda byste byli schopni vyrobit dobrý houskový knedlík i bez přidání vajíček? Pracuji ve veganském podniku v Brně a je pro nás důležité abychom měli vše zcela bez živočišných prduktů.
Děkuji a přeji pěkný den.

Odpovědět

Re: veganský knedlík

(Tým Hausknechtův knedlík, 20. 2. 2017 15:53)

Dobrý den paní Lánská. Vyrábíme i houskový knedlík bez přidávání vajíček na odděleném provozu, kde není možné křížení. Pokud budete mít zájem, může nás kontaktovat o závoz vzorků. S pozdravem Tým Hausknechtův knedlík

RestauraceSportBabice

(Tomáš Pavelka, 24. 4. 2017 12:53)

Dobrý den.Chtěl bych vás požádat o zaslání ceníku a zeptat se jestli by bylo možné poslat nějaké vzorky k nám do restaurace.Jednalo by se o knedlík 800g,bramborové knedlíky se škvarkama,ovocné knedlíky a špekový knedlík.
Přeji pěkný den.Tomáš P. Restaurace Sport Babice 413.
Tel:
mail:restauracesportbabice@seznam.cz

Dobrý den
již několikrát jsem objednávala pro svoji potřebu vaše knedlíky ve světě bedýnek, ale bohužel vždy mi bylo řečeno, že nejsou. Proto se obracím na Vás jestli je možné si knedlíky zakoupit přímu u Vás. Bohužel je mám opravdu pro vlastní spotřebu, takže nepůjde o veliké množství. počítám tak cca 8-10 různých knedlíků. Děkuji za Váš čas a odpověď.

Odpovědět

Re: jak od vás koupit knedlíky ?

(Tým Hausknechtův knedlík, 29. 7. 2016 13:35)

Dobrý den,
knedlíky od Hausknechtů je možné zakoupit také v minimálním množství i s dopravou do Brna. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na tel. 606288968 Děkuji.
S pozdravem Michal Divílek

Dobrý den potřebuju se zeptat zda nebudete nabirat dělíky a dělníce.popripade vam poslu životopis .dekuji

Odpovědět

Re: dotaz na misto

(Tým Hausknechtův knedlík, 31. 5. 2016 7:20)

Dobrý den. Tímto Vás prosíme o zaslání životopisu na divilek@hakne.cz Děkuji

Dobrý den, zakoupil jsem Váš houskový knedlík a housku jsem hledal marně.

Odpovědět

vzpomínka

(Roman Skřehot, 9. 2. 2016 7:54)

Dobrý den,kdysi velice dávno:) jsem u Vás pracoval a vzpomínám na paní vedoucí,na kolektiv užvaněných ale velice šikovných žen,na mé začátky míchače těsta a vůbec na těžkou práci,kterou jsem si nakonec oblíbil a s těžkým srdcem opouštěl.Jsem rád,že se Vám daří a občas při cestách na Moravu si rád na vašich plněných ovocných knedlících smlsnu.Přeji Vám hodně štěstí v podnikání..Skřehot..skrehotr@seznam.cz