Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

Dne 28.06.1995 spustila provoz malá rodinná firma, která se specializovala na výrobu knedlíků. Ze začátku firma vyráběla v pronajatých prostorách, které ale postupem času a díky domácí a ojedinělé výrobě nestačily. Firma zakoupila vlastní provozovnu, která prošla finančně nákladnou rekonstrukcí, která stále probíhá.V roce 2000 jsme založili firmu HaKne spol.s.r.o. pod registrovanou ochranou známkou Hausknechtův knedlík.

 

Kvalita našich výrobků je dána tím, že se snažíme vyrábět kvalitní výrobky z tradičních receptur, u kterých používáme ty nejkvalitnější suroviny bez chemických konzervantů a barviv.Těsta jsou zpracovávána pod přísným denním dohledem a plněna pouze kusovým ovocem,nikoliv směsí nebo džemem.Další naší předností jsou knedlíky vařené ve vodě.Víme, že kvalita nabízených služeb není pouze v nabízených produktech a proto Vám nabízíme maximální vstřícnost v oblasti logistiky a seriózního jednání.

 

Pro maximální zlepšování služeb, požádala společnost o přidělení certifikátu ISO 9001:2001, který také dnem 31.08.2006 získala. Samozřejmostí je vypracovaný systém kritických bodů (HACCP).

 

Nyní se Hausknechtova knedlíkárna zabývá výrobou z několik druhů těst s neustálým rozvojem pro Vaše mlsné jazýčky

 

Vážíme si Vás!

 

 
 

 

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz