Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosíme o zanechání zpětného kontaktu pro odpovědi.

V komentáři vyplňujte všechny kolonky.

Napište nám své dotazy,stížnosti nebo pochvaly..  :-))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Prace

(Tým Hausknechtův knedlík, 18. 7. 2016 13:12)

Dobrý den. Bohužel nemáme žádnou volnou pozici. S pozdravem Tým Hausknechtův knedlík

jak od vás koupit knedlíky ?

(eva dohnalová, 29. 7. 2016 7:30)

Dobrý den

již několikrát jsem objednávala pro svoji potřebu vaše knedlíky ve světě bedýnek, ale bohužel vždy mi bylo řečeno, že nejsou. Proto se obracím na Vás jestli je možné si knedlíky zakoupit přímu u Vás. Bohužel je mám opravdu pro vlastní spotřebu, takže nepůjde o veliké množství. počítám tak cca 8-10 různých knedlíků. Děkuji za Váš čas a odpověď.

Re: jak od vás koupit knedlíky ?

(Tým Hausknechtův knedlík, 29. 7. 2016 13:35)

Dobrý den,

knedlíky od Hausknechtů je možné zakoupit také v minimálním množství i s dopravou do Brna. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na tel. 606288968 Děkuji.

S pozdravem Michal Divílek

dotaz na misto

(Jakub Mališka, 30. 5. 2016 20:06)

Dobrý den potřebuju se zeptat zda nebudete nabirat dělíky a dělníce.popripade vam poslu životopis .dekuji

Re: dotaz na misto

(Tým Hausknechtův knedlík, 31. 5. 2016 7:20)

Dobrý den. Tímto Vás prosíme o zaslání životopisu na divilek@hakne.cz Děkuji

houskový knedlík

(Komodor 13, 9. 4. 2016 12:39)

Dobrý den, zakoupil jsem Váš houskový knedlík a housku jsem hledal marně.

vzpomínka

(Roman Skřehot, 9. 2. 2016 7:54)

Dobrý den,kdysi velice dávno:) jsem u Vás pracoval a vzpomínám na paní vedoucí,na kolektiv užvaněných ale velice šikovných žen,na mé začátky míchače těsta a vůbec na těžkou práci,kterou jsem si nakonec oblíbil a s těžkým srdcem opouštěl.Jsem rád,že se Vám daří a občas při cestách na Moravu si rád na vašich plněných ovocných knedlících smlsnu.Přeji Vám hodně štěstí v podnikání..Skřehot..skrehotr@seznam.cz

Re: vzpomínka

(Tým Hausknechtův knedlík, 24. 2. 2016 14:05)

Dobrý den. :-))) Taky na tebe rádi vzpomínáme...

knedlík obecný :-)

(Martin, 6. 10. 2015 11:57)

Kupuji Váš knedlík v kaufu v Olomouci a je na rozdíl od mnou asi 5ti vyzkoušených, jiných nejmenovaných :-D výrobců, ten váš NEJLEPŠÍ !! Prosím nepokazte to a dělejte to pořád stejně, jinak umřu hlady. :-o
A i při rozkrojení je vidět sem tam nějaká ta houska (kdyby bylo více, není na škodu) takže je to opravdu "houskový" knedlík. A i cenově je výborný, prostě best po všech stránkách !!
Akorát jsem nepochopil u jiných výrobců proč mají na obale napsáno "houskový" a není tam ani kousek housky, blé, jen holé těsto, blé.
Přeji hodně úspěchů a hezký den Vám všem.
Zdravím všechny kuchaře, kteří to opravdu dělají z láskou.
Děkuji Martin

Re: knedlík obecný :-)

(Tým Hausknechtův knedlík, 12. 10. 2015 15:14)

Dobrý den. Děkujeme Vám za příjemnou pochvalu. Nebojte se, hlady Vás určitě umřít nenecháme :-)). Vaše pochvala nás opět doslova nastartovala a jedeme dál! Vyzkoušejte Hausknechtův knedlík Extra 800g, který zakoupíte třeba v obchodní síti TERNO-HORNÍ LÁN, OLOMOUC a napište nám jak to dopadlo....
Tým Hausknechtův knedlík

Kde v Brně koupit Vaše výrobky???

(Bohumil Svoboda, 22. 6. 2012 11:53)

Dobrý den, setkal jsem se s Vaším houskovým knedlíkem a je opravdu výborný. Chtěl bych zkusit i další výrobky.... Nemohli byste mi prosím dát adresu nějakého obchodu v Brně, kterému dodáváte?
Předem děkuji za informaci a přeji pěkný den!

Re: Kde v Brně koupit Vaše výrobky???

(Tým Hausknechtův knedlík, 25. 9. 2015 13:29)

Knedlíčky od Hausknechtů zakoupíte nově v Brně. Více na adrese http://brno.svetbedynek.cz/rozvozy-brno S pozdravem Tým Hausknechtův knedlík

Poděkování

(Lenka Studníková, 23. 8. 2015 22:36)

Dobrý den, dnes jsem si v Olomouci poprvé koupila Vaše kynuté povidlové knedlíčky, snědla je na posezení a jsou opravdu moc dobré. Především chci poděkovat, že k jejich výrobě nepoužíváte vejce ani mléčné výrobky. Proto Vaši výrobu budu šířit dále pro lidi, kteří se těmhle surovinám taky vyhýbají :) Děkuji a těším se až vyzkouším další ovocné varianty.
studnikova.lenka@seznam.cz

Poděkování, ev. dotaz.

(Josef Mikel, 27. 7. 2015 23:00)

Dobrý den. Kupuji vaše knedlíky ve Zlíně v Kauflandu (jinde je bohužel nevidím - např. v Luhačovicích, v UB, ani v UH). Před časem zde byly zlevněny, ale mám pocit, že též utrpěla kvalita. Knedlíky jsou teď uprostřed drobivější, nejsou tak vláčné, jak bývaly. Docela by mne (byť jako laika) zajímalo, co jste s tím "provedli". Neberte to prosím ale jako výtku. I tak jsou vaše knedlíky široko daleko nejlepší (aspoň o lepších nevím) a jako 100% vegan si hlavně cením, že nepoužíváte žádný živočišný sajrajt, tedy např. vajíčka (aspoň podle obalu). Takže díky, a ať se vám i nadále daří. JM.

Re: Poděkování, ev. dotaz.

(Tým Hausknechtův knedlík, 3. 8. 2015 13:48)

Dobrý den. Děkujeme Vám za pochvalu i za sdělenou upřímnou výtku :-)). Již dvacet let vyrábíme naše knedlíky stejnou technologií a postupem. Můžeme však potvrdit, že v těchto parných dnech, kdy teplota na kuchyních dosahuje historického maxima, je velice obtížné krotit živou hmotu, ze které naše knedlíčky vyrábíme. Spolupráce s filiálkami kauflandu v Uherském Brodě,Uherském Hradišti a na dalších místech byla ukončena z důvodu snižování výroby a tímto snahou zachování kvality výrobků. Snižování cen u výrobků nemá vliv na danou kvalitu značky Hausknechtův knedlík a je jen záležitostí společnosti Kaufland v o.s. za jakou cenu zboží prodává. Tímto Vám chceme velice poděkovat za názor a děkujeme, že si nás kupujete. S pozdravem Tým Hausknechtův knedlík.

žádost o práci

(Adriana , 2. 7. 2015 18:15)

dobrý den měla by jsem zájem pracovat ve vaši společnosti,jsem vyučená kuchařk-číšnik.jsemmladá zručná ,bezdetnná s řid průkazem zdravotne spůsobilá budu ráda kyž se my ozvěte dekuju. adrianastoklasová@email.cz nebo 733107792

žádost o práci

(Monika Cvrkalová, 20. 1. 2015 9:57)

Dobrý den,mela bych zájem o vaši práci.Jsem manuelne zručná,spolehlivá.Pokud máte zájem prosím o odpoved na email monika.cvrkalova@seznam.cz nebo telefon 739 703 532.dekuji za odpoved s pozdravem Cvrkalová

Dotaz na zamestnání

(Pavlína Eliášová, 20. 1. 2015 9:54)

Dobrý den, mela bych zájem o práci ve vaší společnosti. V případe zájmu pošlu svůj profesní životopis, nebo me můžete kontaktovat na mail: paolait@seznam.cz nebo tel. 774 382799.

vzkaz

(Monika, 1. 12. 2014 7:55)

Dobrý den,mám zájem o práci pokud hledáte nové zaměstnance.
Nástup z mé strany kdykoliv.

Žádost o zaměstnání

(Aneta, 30. 9. 2014 10:08)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pracovní příležitost ve Vaší firmě.
Pokud dovolíte, ráda se osobně představím popřípadě zašlu životopis. Děkuji za odpověď Aneta Oklešťková
aneta.svitekova@seznam.cz 

 

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz